Skip to main content
 
 
 
 

Строкові депозити та гарантовані інвестиційні сертифікати

Строкові депозити («Term Deposits») та гарантовані інвестиційні сертифікати («GICs») --стабільні та безтурботні варіанти інвестицій, що слугують чудовим доповненням до ваших заощаджень та інвестиційного плану, пропонуючи вищу ставку, ніж ощадний рахунок.

Що таке строкові депозити («Term Deposits»)?

Строкові депозити – це спеціальні рахунки для встановленої суми грошей («депозиту») протягом встановленого проміжку часу («терміну/строку»). Термін може тривати від мінімум 30-ти днів до максимум одного року. Строковий депозит також може погашатися (підлягати обміну) до закінчення строку за зниженою відсотковою ставкою. Якщо інвестиція стає спадковим рахунком, строковий депозит можна погасити без зменшення відсотків.

Строкові депозити підходять для тих, хто хоче скористатися вищою відсотковою ставкою і мати додаткову вигоду переведення грошей в готівку перед завершенням терміну депозиту.

 

Що таке гарантовані інвестиційні сертифікати («GICs»)?

Гарантовані інвестиційні сертифікати мають термін від 1 року до 5 років. Їх зазвичай не можна погашати і вони не підлягають обміну до обумовленого моменту завершення та можуть пропонувати вищу відсоткову ставку у порівнянні зі строковими депозитами. Якщо інвестиція стає спадковим рахунком, сертифікат можна погасити без зменшення відсотків.

Гарантовані інвестиційні сертифікати підходять для тих, хто готовий взяти на себе зобов’язання інвестиції на довший термін за вищої відсоткової ставки.


Страхування вкладів

Відповідні депозити (на незареєстрованих рахунках) є застрахованими до $250,000 через Орган Регулювання Фінансових Послуг.

Відповідні депозити на зареєстрованих рахунках мають необмежене покриття через Орган Регулювання Фінансових Послуг.

Для більш детальної інформації: Deposit Insurance Reserve Fund (DIRF) (fsrao.ca)

Насолоджуйтесь душевним спокоєм, запропонованим строковими депозитами та інвестиційними сертифікатами УКС.

 
 

Вже належите до нас?

Зверніться до свого відділу або задзвоніть на номер 1-800-461-0777, щоб отримати вашу першорядну ставку.

To speak with a UCU Advisor, call 1-800-461-0777, email ucucentre@ukrainiancu.com or complete the form below.