Строкові депозити та гарантовані інвестиційні сертифікати

Строкові депозити («Term Deposits») та гарантовані інвестиційні сертифікати («GICs») --стабільні та безтурботні варіанти інвестицій, що слугують чудовим доповненням до ваших заощаджень та інвестиційного плану, пропонуючи вищу ставку, ніж ощадний рахунок.

Що таке строкові депозити («Term Deposits»)?

Строкові депозити – це спеціальні рахунки для встановленої суми грошей («депозиту») протягом встановленого проміжку часу («терміну/строку»). Термін може тривати від мінімум 30-ти днів до максимум одного року. Строковий депозит також може погашатися (підлягати обміну) до закінчення строку за зниженою відсотковою ставкою. Якщо інвестиція стає спадковим рахунком, строковий депозит можна погасити без зменшення відсотків.

Строкові депозити підходять для тих, хто хоче скористатися вищою відсотковою ставкою і мати додаткову вигоду переведення грошей в готівку перед завершенням терміну депозиту.

Що таке гарантовані інвестиційні сертифікати («GICs»)?

Гарантовані інвестиційні сертифікати мають термін від 1 року до 5 років. Їх зазвичай не можна погашати і вони не підлягають обміну до обумовленого моменту завершення та можуть пропонувати вищу відсоткову ставку у порівнянні зі строковими депозитами. Якщо інвестиція стає спадковим рахунком, сертифікат можна погасити без зменшення відсотків.

Гарантовані інвестиційні сертифікати підходять для тих, хто готовий взяти на себе зобов’язання інвестиції на довший термін за вищої відсоткової ставки.

Насолоджуйтесь душевним спокоєм знаючи, що у вас є до 100% страхового покриття на ваших депозитах.*

Депозити застраховані на суму до $250,000 на кожного члена/кожну членкиню через Орган регулювання фінансових послуг провінції Онтаріо (FSRAO). (www.fsrao.ca*).

Зареєстровані депозити («RRSPs, RRIFs, TFSAs, RESPs») застраховані з покриттям до 100%.*

Насолоджуйтесь душевним спокоєм, запропонованим строковими депозитами та інвестиційними сертифікатами УКС.

Отримайте прекрасну ставку!

Ви ще й досі не з нами?

Зареєструйтесь онлайн вже сьогодні, натиснувши кнопку APPLY FOR MEMBERSHIP і ми повернемо вам $150 (внесок, що потрібен для членства) за мінімальий строковий депозит у тисячу доларів чи то GIC на рік або довше.

Потім напишіть нам листа на електронну адресу greatrates@ukrainiancu.com, вказавши найзручніший час для спілкування з вами про ставки на наші строкові депозити або GIC та повернення на ваш баланс членського внеску у $150.

Щоб поспілкуватись з інвестиційним радником УКС зателефонуйте за номером телефону: 1-800-461-0777.

Вже належите до нас?

Зверніться до свого відділу або задзвоніть на номер 1-800-461-0777, щоб отримати вашу першорядну ставку.

To speak with a UCU Advisor, call 1-800-461-0777, email ucucentre@ukrainiancu.com or complete the form below.

{{ ext.helpers.successMessage($ctrl.firstname) }}

{{ 'contactus.firstname.error' | i18n }}

{{ 'contactus.lastname.error' | i18n }}

{{ 'contactus.method.error' | i18n }}

{{ 'contactus.phone.error' | i18n }}

{{ 'contactus.email.error' | i18n }}

{{ 'contactus.reason.error' | i18n }}

{{ 'contactus.message.error' | i18n }}